کرک سایت
دنیای آی تی و تکنولوژی

جلوگیری از اد شدن در واتس اپ ، پیشگیری از افزوده شدن در گروه‌های در واتس‌اپی

0 772
زمان مطالعه: 2 دقیقه

جلوگیری از اد شدن در واتس اپ ، پیشگیری از افزوده شدن در گروه‌های در واتس‌اپی یا ممانعت با ورودهای بی‌مجوز و برخلاف میل‌مان به گروه‌های پیام‌رسان واتس‌اپ.

راهکار رهای جلوگیری از اد شدن در واتس اپ

پیش از آزمایش کردن باید بگویم این خصیصه در آخرین به‌روزرسانی ارائه شده‌ی واتس‌اپ امکان‌پذیر است و قاعدتاً باید برنامه‌ی خود را ارتقاء داده و آخرین به‌روزرسانی را دریافت نمایید

هرچند خصوصیت یاد شده در حال حاضر بر روی تمام برنامه‌های نصب شده‌ی واتس‌اپ فعال‌سازی نگردیده، اما به زودی برای تمام نصب شده‌ها راه‌اندازی خواهد شد.

حالا که پیام‌رسان خود را به‌روز‌رسانی کرده‌اید، از دستورالعمل زیر پیروی کنید:

  • وارد برنامه‌ی واتس‌اپ شوید.
  • نشانه‌ی ۳ نقطه‌ای که منوی برنامه نیز گفته می‌شود انتخاب نمایید.
  • وارد بخش تنظیمات‌تان یا همان “Settings” بشوید.
  • پس از آن به قسمت “Account” اکانت بروید.
  • حالا بر روی گزینه‌ی “Privacy” کلیک کرده یا ضربه بزنید.
  • میان موارد عنوان شده‌ی پیش رویتان، گروه‌ها و یا “Groups” را انتخاب نمایید.(*گزینه‌ای که پس‌ از به‌روزرسانی افزوده شده است.)

حالا بخشی در واتس‌اپ ساخته شده و کاربران سه مورد را خواهند دید:

“Everyone”

تمام افراد دارنده‌ی واتس‌اپ مجاز هستند که مرا عضو گروه‌ها کنند. گزینه‌ای که اوضاعتان همان وضع قبلی است و تغییری نمی‌کند، یعنی مجوز هنوز پابرجاست و پیش‌‌فرض توسط واتس‌اپ همان مورد انتخاب شده.

“My contact”

همچنین بخوانید:   تبدیل اینستا به تجاری ، رایگان اکانت اینستاگرام خود را تجاری کنید

تنها به مخاطب‌های خودتان مجوز عضویت خودتان را به گروه‌های دیگر می‌دهید. موردی که موجبات مسدود سازی راه دیگر افراد ناشناس برای دعوت شما به گروه‌ها را به گروه توسط افراد ناشناس فراهم می‌آورد.

“Nobody”

هرگز هیچ شخصی چه مخاطبین چه افراد ناشناس اجازه‌ی دعوت از شما به گروه‌ها را نخواهند یافت، چنانچه تمایل به حضور در گروه‌ها را ندارید این مورد را انتخاب نمایید.

حالا گزینه‌ی “DONE” را انتخاب کرده و موارد تازه جایگزین موارد پیشین شده است.

چنانچه افراد برای دعوت از شما کاربرهایی‌اند که بیرون از لیست‌تان هستند و مجوز دعوت‌تان در گروه‌هایشان را ندارند، اگر بخواهند دعوت‌تان کنند با پیام نداشتن مجوز روبه‌رو می‌شوند.

راه‌حل دعوت به گروه‌ها از افرادی که مجوز ندارند با ارسال پیامی شخصی صورت می‌گیرد؛ چنانچه فردی پیامی مبنی بر دعوت از کاربری دیگر در “چت” یا محل گفت‌وگوی خصوصی‌اش ارسال کرد، آن‌ فرد دعوت‌نامه‌ای را می‌بیند که حاوی محتوا و عنوان گروه‌ مربوطه است‌.

کاربر به مدت سه روز زمان دارد تا عضو گروه گردد، و برای این مورد می‌بایست “JoinGroup” یا پیوستن به گروه را انتخاب نمایید. مهلت پیوستن شما سه روز خواهد بود و چنانچه نخواهید عضویت را بپذیرید با زدن لغو یا “Cancel” قادرید به سرعت دعوتشان را رد نمایید.

شما همچنین ممکن است مانند

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.