کرک سایت
دنیای آی تی و تکنولوژی

آی پی ثابت برای بایننس

0 2,029
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از بهترین راهکارهایی که می‌توانید برای فعالیت در سایت بایننس داشته باشید، داشتن آی پی ثابت برای بایننس است که به شما اجازه می‌دهد به صورت آزاد اقدام به فعالیت در سایت بایننس کنید.

آموزش ترید در سایت بایننس Binance

سایت بایننس به تغییر آی پی بسیار حساس است و اگر شما بخواهید با استفاده از VPNهای معمولی، مدام آی پی خود را تغییر دهید، منجر به حساسیت سایت نسبت به شما می‌شود و از این طریق ممکن است حساب شما را محدود کنند و یا از شما بخواهند هر چه زودتر کارهایی نظیر تماس گرفتن با پشتیبان، جهت احراز هویت و یا بخواهند تا مدارک خاصی را برای آن‌ها بفرستید که دردسرهای خود را دارد.

از این جهت، زمانی که شما اقدام به خرید سرویس IP ثابت می‌کنید دیگر چنین مشکلاتی برای شما رخ نمی‌دهد و می‌توانید به راحتی اقدام به فعالیت در سایت‌های مختلف کنید.

معمولاً خرید برای حساب و فعالیت در سایت‌هایی از جمله بایننس binance ( صرافی آنلاین برای ترید )، پی پال ، فیس‌بوک، یودمی، توییتر و… صورت می‌گیرد.

سایت‌های ذکر شده به تغییر آی پی یا آدرس اینترنتی بسیار حساس هستند و از این جهت شما می‌توانید با خرید سرویس آی پی ثابت اقدام به فعالیت در سایت‌های مذکور کنید.

چرا باید از آی پی ثابت برای بایننس استفاده کرد؟

شما با خرید سرویس با آی پی ثابت اختصاصی، در واقع یک شناسه خاص آنلاین را دارید که در جیب‌های شما است و می‌توانید به راحتی از آن برای کارهای امن خود استفاده کنید.

همانند تلفن همراه که دارای یک شماره اختصاصی است، حال با خرید آی پی ثابت برای بایننس جهت ترید ارز دیجیتال در صرافی هانیز شما یک شماره آدرس اختصاصی مختص به خود دارید که هیچ شخص دیگری از آن استفاده نمی‌کند.

معمولاً زمانی که شما از آی پی اشتراکی استفاده می‌کنید، هزاران نفر در آن لحظه در حال استفاده از یک آی پی هستند و می‌توان گفت که آن آی پی دیگر قابلیت استفاده شدن برای حساب‌های سایت نظیر پی‌پل و بایننس را ندارد.

زیرا ممکن است از این همه افرادی که در حال استفاده از یک آی پی مشترک هستند، یک شخصی در این سایت‌ها، حسابش مسدود شده باشد و حال دیگر آن آی پی برای سایت مذکور، محدود شده باشد و نتوانید دیگر اقدام به ثبت‌نام در آن سایت کنید.

از این جهت خرید سرویس آی پی ثابت مخصوص ترید در بایننس به شما پیشنهاد می‌شود.

آی پی ثابت مخصوص ترید بایننس

آی پی ثابت مخصوص ترید بایننس

لیست سیاه آی پی ها

آی‌پی‌های اشتراکی همیشه دردسر ساز بودند و شما هرگز نمی‌دانید کاربران دیگر با همان آدرس IP چه کاربرانی هستند و یا چه فعالیت‌هایی داشتند.

به همین دلیل IP های مشترک می‌توانند به فهرست‌های سیاه تبدیل شوند و دسترسی شما به وب‌سایت‌های خاصی را نظیر بایننس، پیپال، فیس‌بوک و توییتر محدود کنند. در این حالت نیز آی پی ثابت به داد شما می‌رسد.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.